Remonty mieszkań i wykończenia wnętrz

Nasza firma 123remonty.pl to profesjonalna firma remontowa działająca na terenie Warszawy i okolic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży remontowo-wykończeniowej oferujemy solidny i terminowy remont mieszkania, przeznaczony głównie dla właścicieli nieruchomości z rynku wtórnego, a także dokładne wykończenie mieszkania z rynku deweloperskiego.

Nasz zespół składa się ze specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje, aby profesjonalnie wykonać powierzone zadania. Nieustannie szkolimy się, poznajemy nowe trendy i podnosimy jakość naszych usług, dzięki czemu zyskujemy cenne zaufanie naszych klientów.

Darmowa wycena

Dbając o Państwa bezpieczeństwo i ograniczając problematyczność prac remontowych w czasie pandemii, przeprowadzamy wszelkie ustalenia zdalnie. Wykonujemy projekty, a także udostępniamy zdjęcia wykonanych prac w bezpiecznym trybie online.

Na życzenie klienta możemy przyjechać na miejsce prac na terenie Warszawy i okolic, gdzie dokonamy darmowej wyceny, doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Skorzystaj całkowicie bezpłatnie!