Renovation of apartments and interior finishing

EN Nasza firma 123remonty.pl posiada wieloletnie doświadczenie w branży remontowo- wykończeniowej, co pozwala nam sukcesywnie poszerzać zakres świadczonych przez nas usług. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci pomoc w ramach takich działań, jak wykończenia wnętrz mieszkań z rynku deweloperskiego czy remonty mieszkań, dedykowane właścicielom nieruchomości z rynku wtórnego.

EN Oferujemy kompleksową realizację powierzonych nam prac remontowo – wykończeniowych w różnego typu mieszkaniach, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych trendów wnętrzarskich i indywidualnych preferencji oraz oczekiwań każdego ze zleceniodawców.

EN Nasza firma zatrudnia najwyższej klasy specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie i potwierdzone kwalifikacje do wykonywania powierzonych im zadań.

EN Zapewniamy terminowość oraz udzielamy gwarancji na wykonane prace.

Free quote

EN Dbając o Państwa bezpieczeństwo i ograniczając problematyczność prac remontowych w czasie pandemii, przeprowadzamy wszelkie ustalenia zdalnie. Wykonujemy projekty, a także udostępniamy zdjęcia wykonanych prac w bezpiecznym trybie online.

EN Na życzenie klienta możemy przyjechać na miejsce prac na terenie Warszawy i okolic, gdzie dokonamy darmowej wyceny, doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

EN Skorzystaj całkowicie bezpłatnie!