Interior finishes

EN Po ciężkich pracach budowlanych, czas na wykańczanie. Nasza firma zajmuje się wykończeniem wnętrz w Warszawie i okolicach już od wielu lat, dzięki czemu cieszymy się opinią uczciwej, dokładnej i terminowej ekipy. Podejmuje się wykończenie wnętrz mieszkań z rynku wtórnego, jak i tych kupionych od dewelopera.

EN Do naszych zadań należy między innymi wykończenie ścian, sufitów, montaż ogrzewania, drzwi, okien, układanie paneli podłogowych. Wykonane przez nas wykończenie wnętrz umożliwia bezproblemowe i szybkie przystąpienie do meblowania oraz dekorowania pomieszczeń, tak aby domownicy mogli, jak najszybciej wprowadzić się w swoje wymarzone cztery ściany.

EN Przystępując do zlecenia, w pierwszej kolejności omawiamy z klientem jego oczekiwania i potrzeby dotyczące wykończenia wnętrz mieszkania w Warszawie i okolic. Przedstawiamy kosztorys oraz ustalamy końcowy termin, a dopiero po ich akceptacji możemy przystąpić do działania.

EN Wszystkim zajmuje się wykwalifikowana ekipa remontowo-wykończeniowa. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w fachu, odpowiednie uprawnienia i certyfikaty ukończonych kursów. W trakcie trwania prac nieustannie monitorują postęp zlecenia i zgodność z wcześniej ustalonymi założeniami. Są w ciągłym kontakcie z klientem, aby na bieżąco informować, rozwiać wszelkich wątpliwości i służyć fachową radą.

EN Korzystamy z nowoczesnych materiałów i technik. Obserwujemy i adaptujemy najnowsze trendy z branży wykończeniowej, aby zagwarantować wysoki standard oferowanych przez nas usług. Przed ostatecznym oddaniem mieszkania klientowi, dokładnie sprawdzamy jakość wykonanej przez nas pracy. Nadajemy mieszkaniom nowoczesny i świeży charakter, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo, użyteczność i komfort wykończonych pomieszczeń.

EN W zakres naszych usług wchodzą:

Free quote

EN Dbając o Państwa bezpieczeństwo i ograniczając problematyczność prac remontowych w czasie pandemii, przeprowadzamy wszelkie ustalenia zdalnie. Wykonujemy projekty, a także udostępniamy zdjęcia wykonanych prac w bezpiecznym trybie online.

EN Na życzenie klienta możemy przyjechać na miejsce prac na terenie Warszawy i okolic, gdzie dokonamy darmowej wyceny, doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

EN Skorzystaj całkowicie bezpłatnie!