Renovation of apartments

EN Remonty mieszkań z rynku wtórnego w Warszawie i okolicy to usługi najczęściej wykonywane przez naszą firmę. Każdy remont to skomplikowany i złożony proces, dlatego podchodzimy do nich w pełni solidnie i uczciwie.

EN Nasi specjaliści dysponują fachową wiedzą oraz umiejętnościami, aby wykonać remont mieszkania lub całego domu, o różnych, skomplikowanych i nietypowych powierzchniach.

EN Po przyjęciu zgłoszenia o zleconej pracy, poddajemy ją bezpłatnej wycenie, a dopiero po akceptacji całościowego kosztu remontu, ustalamy termin. Dopasowujemy się do oczekiwań i ram czasowych klienta, aby współpraca przebiegała bezkonfliktowo i przyjemnie. Dopiero wtedy nasi fachowcy mogą przystąpić do pracy. Korzystamy z nowoczesnych technologii oraz technik remontowych, dobranych odpowiednio do preferencji zleceniodawcy. Sukcesywnie wdrażamy wcześniej skonsultowane i omówione wytyczne, pozostając w ciągłym kontakcie. Na bieżąco informujemy o aktualnym stanie trwających prac, a także w razie wątpliwości doprecyzowujemy jakiekolwiek niejasności. Dokładamy wszelkich starań, żeby remont mieszkania przebiegł szybko, rzetelnie i bezproblemowo. Ściśle dbamy o dotrzymanie wyznaczonego terminu, a przed ostatecznym oddaniem mieszkania, dokładnie sprawdzamy każde pomieszczenie.

EN Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów w Warszawie nadają pomieszczeniom świeży i nowoczesny charakter. Wysoki standard wykonanych prac gwarantuje bezpieczeństwo i komfort nowej powierzchni mieszkaniowej, co owocuje w przyszłości zadowoleniem i polepszeniem samopoczucia każdego z domowników.

EN W zakres naszych usług wchodzą:

Free quote

EN Dbając o Państwa bezpieczeństwo i ograniczając problematyczność prac remontowych w czasie pandemii, przeprowadzamy wszelkie ustalenia zdalnie. Wykonujemy projekty, a także udostępniamy zdjęcia wykonanych prac w bezpiecznym trybie online.

EN Na życzenie klienta możemy przyjechać na miejsce prac na terenie Warszawy i okolic, gdzie dokonamy darmowej wyceny, doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

EN Skorzystaj całkowicie bezpłatnie!