Mieszkanie 140 m2, Warszawa

W wyjątkowym apartamencie o powierzchni 140 m² stworzyliśmy doskonałą przestrzeń dla rodziny 3 osobowej. Nasze wysokiej jakości usługi remontowo-wykończeniowe przemieniły to mieszkanie w oazę komfortu, funkcjonalności i piękna.

nocny widok Warszawy

Przejdźmy teraz do szczegółów realizacji

Realizacja 1 - Szaro-biała łazienka z elementami drewna naturalnego

Optymalizacja przestrzeni i bezpieczeństwo

Przy projektowaniu trzech małych łazienek postawiliśmy na optymalizację przestrzeni. Dzięki precyzyjnym rozwiązaniom i dbałości o każdy detal, udało nam się stworzyć funkcjonalne i estetyczne łazienki, które idealnie spełniają potrzeby całej rodziny.

Prace remontowe były kompleksowe i skupiły się na każdym aspekcie mieszkania. Montaże podciągów stropowych i wzmocnienia sufitów zapewniły bezpieczeństwo i trwałość konstrukcji. Demontaż ścianek działowych oraz starej podłogi drewnianej z XIX wieku dał możliwość przekształcenia przestrzeni według potrzeb naszych Klientów.

Dbałość o estetykę

Nasza praca to nie tylko techniczne aspekty, ale również dbałość o estetykę i wyjątkowe detale. Zastosowanie podwieszanych sufitów z wnękami na LEDy oraz dekoracyjne tynki i gładzie nadały wnętrzom nowoczesny charakter. Montaże karniszy, lamp i mebli dopełniły harmonijny wystrój.

Wprowadzając się do tego apartamentu, nowa rodzina nie musi się martwić o żadne remontowe usterki czy niedoskonałości. Nasze doświadczenie i pasja zaowocowały trwałym, estetycznym i funkcjonalnym wnętrzem, które jest gotowe na nowe rodzinne historie.

Realizacja 1 - Salon z aneksem kuchennym

Galeria zdjęć

Zobacz więcej realizacji

Z dumą prezentujemy niektóre z naszych dotychczasowych realizacji. Przejrzyj nasze portfolio i zobacz, jak dbamy o szczegóły i doskonałe wykonanie w każdym projekcie.

Zobacz inspiracje, praktyczne wskazówki i ciekawe artykuły dotyczące remontów i wykończeń wnętrz

Zróbmy razem remont!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz pomożemy zrealizować Twoje marzenia o idealnym wnętrzu.

Możesz do nas zadzwonić lub wypełnić formularz, oddzwonimy w najszybszym możliwym czasie.

ilustracja - kontakt 123remonty - zróbmy razem remont - fachowiec rozmawia przez telefon

    Scroll to Top