Mieszkanie 45 m2, Warszawa

W samym sercu klimatycznej kamienicy z 1954 roku, o powierzchni 45 m², stworzyliśmy unikalne mieszkanie o wyrafinowanym stylu i doskonałym guście. To niezwykłe miejsce przeszło metamorfozę, gdyż było wynikiem kapitalnego remontu po tragicznym pożarze. Wszystko, co poprzednio, zostało odnowione i nadane nowego życia – łącznie z malowaniem, tapetowaniem i wykończeniem wnętrz.

plac architektury Starego Miasta w Warszawie

Przejdźmy teraz do szczegółów realizacji

Portfolio - Realizacja 3 - Niebieskoszara łazienka z lustrem, kamienną umywalka i złotym kranem

Remont kapitalny

Starego budownictwa piękno i duszę zaznajomiłem się niezwykle dobrze. Remont kapitalny to klucz do odtworzenia przeszłości i nadania jej nowoczesnego charakteru. Rozpoczynając od demontażu i montażu instalacji elektrycznych i hydraulicznych, wskrzesiliśmy kamienicę z jej dawnej świetności. Skuwając ściany i przeprowadzając prace konstrukcyjne, zapewniliśmy stabilność oraz wyjątkowe podciągi stropowe.

Wnętrza tego mieszkania są pełne wyjątkowych elementów, które odzwierciedlają naszą troskę o detale. Stara drewniana podłoga z XIX wieku została zabezpieczona i odrestaurowana, zachowując niepowtarzalny urok. Podwieszane sufity z wnękami na oświetlenie LED tworzą atmosferę intymności i elegancji. Nowoczesne płytki w łazience i korytarzu, starannie dobrane tapety oraz dekoracje ścienne i sufitowe nadają wyjątkowego charakteru.

Gust spotyka się z historią

Przykładamy dużą wagę do każdego etapu prac, by mieszkanie spełniało oczekiwania najbardziej wymagających. Montując meble, karnisze i lampy, stworzyliśmy harmonijne i funkcjonalne wnętrze. Demontując oraz montując wentylację w starym budynku, zadaliśmy kropkę nad „i” podczas tworzenia pełnego uroku miejsca.

W tym 45-metrowym ognisku pełnym nowych możliwości i przeszłości, stworzyliśmy przestrzeń dla singla, której unikalny styl, luksusowe wykończenia i dbałość o detale tworzą wyjątkową harmonię. To miejsce, w którym wyrafinowany gust spotyka się z historią, tworząc niepowtarzalne miejsce, które emanuje nie tylko estetyką, ale także duszą.

Portfolio - Realizacja 3 - Detale podłogi w łazience - połączeni podłogi drewnianej i kafelków

Galeria zdjęć

Zobacz więcej realizacji

Z dumą prezentujemy niektóre z naszych dotychczasowych realizacji. Przejrzyj nasze portfolio i zobacz, jak dbamy o szczegóły i doskonałe wykonanie w każdym projekcie.

Zobacz inspiracje, praktyczne wskazówki i ciekawe artykuły dotyczące remontów i wykończeń wnętrz

Zróbmy razem remont!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz pomożemy zrealizować Twoje marzenia o idealnym wnętrzu.

Możesz do nas zadzwonić lub wypełnić formularz, oddzwonimy w najszybszym możliwym czasie.

ilustracja - kontakt 123remonty - zróbmy razem remont - fachowiec rozmawia przez telefon

    Scroll to Top